Toz Mikser ve Kurutucular - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
TOZ MİKSER VE KURUTUCULAR
Toz Mikserleri ( Karıştırıcılar )
PerMix toz mikserleri, endüstride yenilik, performans ve kalite özellikleriyle liderdir. Toz mikserlerimiz arasında ribbon mikser, çift şaftlı kanatlı mikserler, pulluk mikserler, kanatlı mikserler, konik mikserler ve daha fazlası bulunur... Toz mikserlerimiz yatay veya dikey mikser konfigürasyonunda mevcuttur.
Laboratuvar boyutundan, büyük endüstriyel boyutuna; hacim olarak 1 litre ile 30.000 litre arasında değişir. İhtiyaç halinde daha büyük mikserler de müşteriye özel üretilir.
PerMix, 1954'ten bu yana toz karıştırmada sektöre öncülük etmekte, endüstride bilinen en büyük markalardan bazılarını inşa etmenin yanı sıra, talepleri göz önünde bulundurarak günümüzün ihtiyaçları için mühendislik, gelecek ve gelecek markaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Kanatlı Mikser
Kanat Tipi Mikser
PerMix PTP serisi Kanatlı Mikserler, iyi bilinen Pulluk Mikserlerinden (veya Ploughshare Mikserleri, Plough Mikserleri ) türetilmiş yenilikçi bir tasarımdır.
Çift Şaftlı Kanatlı Mikser
PerMix PTP serisi Kanatlı Mikserler, iyi bilinen Pulluk Mikserlerinden (veya Ploughshare Mikserleri, Plough Mikserleri ) türetilmiş yenilikçi bir tasarımdır.
Tek Şaftlı Kanatlı Mikser
Tek Şaftlı Akışkan Yataklı Mikser, tıpkı Çift Şaftlı Mikser gibi, Akışkanlaştırma Mikseri, Akışkan Bölgeli Mikser, Yerçekimsiz Mikser veya Sıfır- olarak da bilinebilen, yüksek verimli ve düşük/kesintisiz hızlı bir mikserdir.
Dikey Kanat Tipi Mikser
Dikey Kanat Tipi Mikser, popüler Şerit Blender ile benzer bir görünüme sahiptir, ancak dikey olarak durur ve eylemler ve verimlilik, bir kanatlı mikserinki gibidir.
Ribbon Mikser
Ribbon Mikserler, teknoloji, performans ve değer açısından sektöre öncülük etmektedir.
Dikey Ribbon Mikser
Dikey Ribbon Mikser
Dikey Ribbon Mikser, PRB serisi Ribbon Mikser ile benzer bir görünüme sahiptir, ancak PNA serimiz Konik Mikser ile aynı dikey olarak durur.
Pulluk Mikser
Pulluk Mikser
Pulluk Mikserleri, teknoloji, performans ve değer açısından sektöre öncülük etmektedir. Pulluk Mikserleri, Karıştırıcı ve Kurutucular olmak üzere iki tipte mevcuttur.
Vakum Mikser Kurutucu
Vakum Mikser & Kurutucu
Vakumlu Mikserler ve Kurutucular, türbülanslı karıştırma reaktörlü kurutuculardır.
Yüksek Hızlı Granülatör Mikser
Yüksek Hızlı Granülatör Mikser
Yüksek Hızlı Granülatörler, Islak Granülatör veya Yüksek Parçalayıcılı Mikser Granülatör olarak da adlandırılan Yüksek Hızlı Karıştırıcılar, kuru tozların karıştırılması veya sıvı bağlayıcı ilavesiyle granüle edilmesi için çok kısa sürede ve çok yönlü olarak verimli ve çok yönlü bir karıştırma makinesidir.
Konik Mikser
Konik Mikser
Konik Mikser, herhangi bir ürün bozulması olmadan nazik karıştırma ve minimum ısı üretimi gerektiren uygulamalarda yaygın olarak kullanılan bir toplu karıştırma ekipmanıdır.
V-Karıştırıcı
V-Karıştırıcı
V-Karıştırıcı, bazen Y şekilli Mikser olarak da adlandırılır, iyi bilinen çift konikli mikserin bir türüdür ve serbest akışlı kuru tozların (granüller ve kristaller) kapsamlı bir şekilde karıştırılması için çok popülerdir.
Çift Konikli Mikser
Çift Konikli Mikser
Çift Konikli Karıştırıcılar, kabı şaftın etrafında döndürerek karıştırmayı gerçekleştiren bir tür Tamburlu Karıştırıcıdır.
3D Mikser
3D Mikser
3D Mikserler veya Çok Yönlü Toz Karıştırıcılar, farklı özgül ağırlıklara ve tane boyutlarına sahip toz halindeki maddelerin homojen olarak karıştırılması için kullanılır.
Varil Bidon Mikseri
Varil / Bidon Mikseri
Varil ve Bidon Mikserleri, özellikle küçük endüstrilerde kuru tozların ve granüllerin karıştırılması, harmanlanması, homojenleştirilmesi, boyanması için düşük partili bir karıştırıcıya yönelik artan talepleri karşılamak üzere geliştirilmiştir.
© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön