3D Mikser - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
3D MİKSER
PerMix 3D / Çok Yönlü Mikser
PerMix 3D Karıştırıcılar veya çok yönlü toz karıştırıcılar, farklı özgül ağırlıklara ve tane boyutlarına sahip toz halindeki maddelerin homojen olarak karıştırılması için kullanılır. Kuru-ıslak ve ıslak-ıslak karışımlar üretmek de mümkündür. Ürün, birbirinden bağımsız farklı ölçülerdeki kaplarda karıştırıldığı için üretim süreci hijyenik ve tozsuzdur. Karıştırma işlemi sırasında toz, oluğun merkezinden sonuna kadar rastgele bir yönde ve aynı zamanda yukarıdan aşağıya doğru hareket eder. Böylesine çok boyutlu bir şekilde, PerMix 3D Mikserler kısa karıştırma süresine ve nispeten düşük güç tüketimine ihtiyaç duyar.
3D Mikser
3D Mikser Çalışma Prensibi
Karıştırma işlemi sırasında toz, oluğun merkezinden sonuna kadar rastgele bir yönde ve aynı zamanda yukarıdan aşağıya doğru hareket eder. Böylesine çok boyutlu bir şekilde kısa karıştırma süresine ve nispeten düşük güç tüketimine ihtiyaç duyar. Karıştırıcının "hassas" karıştırma eylemi, karıştırıcının yüksek kesme kuvvetine duyarlı ve kırılma eğiliminde olan veya partikül boyutlarını küçülten veya yüksek oranda aşındırıcı olan nihai ürünler için iyidir.
Teknik Standartlar
Malzeme Yapısı
PTU Mikserlerimizi ürün ile temas eden parçalarını SS304, SS316/316L, Titanyum, Dubleks paslanmaz çelik, Hastelloy, vb. kalitede sunuyoruz. İç ve dış kaplama standardı müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.
Avantajları ve Seçenekleri
1. Ölü nokta olmadan karıştırarak mükemmel homojenlik sağlar.
2. 5L – 300L arası toplam hacim
3. PTU-50'den daha küçük boyutlar için değiştirilebilir tamburlar
4. Bağımsız kaplarda karıştırma (isteğe bağlı olarak küçük modellerde) kirlilik ve emisyon ya da ekstra temizlik gerektirmez.
5. Tam deşarj (boşaltma) ve kolay temizlik
6. İnsan yaralanmasını önlemek için güvenlik kafesi
7. Konteynerin basit ve hızlı montajı sayesinde zamandan tasarruf sağlayan hızlı konteyner değişimi

© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön