Vakum Konveyör - Vakumlu Taşıma Sistemleri - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
VAKUM KONVEYÖRLER
Vakum Konveyör
Vakum konveyör, kuru toz ve granül malzemelerin kapalı bir sistem içerisinde  (pnömatik transport hattı, örneğin boru ve hortum) A noktasından B noktasına taşınması için kullanılır. Piab’ın vakum konveyör sistemleri yüksek kalitedeki güçlü bileşenlerden oluşur.
Gıda, ilaç ve kimyasal malzemelerin üretimi sağlığa uygunluk ve operasyon açısından en üst seviyede güvenlik gerektirir. Piab’ın vakum konveyör modelleri gıda, ilaç ve kimyasal sektörlerindeki operasyon güvenliği,  sağlığa uygunluk koşullarını sağlamak için geliştirilmiştir.
Piab konveyörler ATEX Toz sertifikalıdır. piFLOW®p ve piFLOW®t, ATEX Gas sertifikalıdır. Tüm konveyörler ya bir ejektör tahrikli vakum pompasıyla ya da mekanik bir pompa ile mevcuttur.
Amacımız müşterilerimize verimliliklerini artıracak çözümler sunmaktır.
Vakum Konveyör İlaç
piFLOW®p model vakum konveyör premium teknoloji gerektiren örneğin gıda ve ilaç sektörleri için idealdir. Yüksek performansı ve az yer kaplaması gibi avantajlarıyla ihtiyaçlara en uygun ve mantıklı çözümü sunar. Yüksek kapasite ve 2 litreden 56 litreye varan geniş hacim aralığına sahiptir.
Endüstriyel Vakum Konveyör
Premium teknoloji gerektiren, özellikle gıda, nutrasötik ve farmasötik endüstrilerindeki tabletleri veya kırılgan ürünleri taşımak için kullanılan vakumlu konveyördür. Aynı zamanda az yer kaplayarak, yüksek verim performansı ile çalışacak vakum konveyör talebi olduğunda da kullanımı mantıklıdır.
Gıda Vakum Konveyörü
piFLOW®f gıdaya uygunluk kalitesinin talep edildiği sektörde yaygın olarak kullanılan bir vakum konveyördür. Bu konveyör, tozsuz taşıma veya düşük bakım gereksinimi olduğunda genellikle mekanik konveyörlere alternatif olarak kullanılır. Kapasitesi saatte 4 tona kadar çıkabilmektedir.
Vakum Konveyör Endüstri
piFLOW®i yaygın olarak genel endüstri ve bazen de kimya sektöründe tercih edilir. Yüksek performansı ve az yer kaplaması önemli avantajıdır. Kapasitesi saatte 4 tona kadar çıkabilmektedir. Tüm vakum konveyörler ya bir ejektör tahrikli vakum pompasıyla ya da mekanik bir pompa ile çalışmaktadır.
Vakum Konveyör Yedek Parça
Piab vakum konveyörler güvenilir ve çok fazla bakım onarım gerektirmeyen donanımlardır. Ancak verim performansı için düzenli olarak bazı yedek parçaların değişimi yapılmaktadır.
Vakum Konveyör Aksesuar
Farklı aksesuarlar yardımıyla vakum konveyörünüz optimize edilir.
© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön