Toz ve Sıvı Dispersiyon Makineleri - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
TOZ DİSPERSİYON MAKİNELERİ
YTRON TOZ DİSPERSİYON MAKİNESİ
Toz, YTRON ZC reaktör kafasının oluşturduğu güçlü negatif basınç tarafından emilir. Sıvı faza temas ettikten hemen sonra, tozlar anında ıslatılır ve iyice dağılır. Bu işlem, toz tamamen hidratlanmadan önce tamamlanır. Son derece kısa sürelerde makaslama kuvvetleri uygulandığı için süreç çok hassastır. Çoğu durumda, hat tipi tek geçiş işlemiyle, ıslatılması son derece zor kıvam arttırıcılar ve jelleştirici maddeler işlenirken bile, en yüksek viskozitelerin elde edilmesini sağlar.
Resim 1, Ürün örneği: Carbopol | Resim 2, Ürün örneği: Xanthan | YTRON-ZC
Tipik Uygulama Örnekleri:
 
Kıvam arttırıcılar  ve zamklar (bağlayıcılar), dengeleyici ve jelleştirici maddeler, örn:  MC, CMC, HPMC, Guar Sakız, Keçiboynuzu Çekirdeği, Pektin, Agar-Agar, Aginat, Nişasta, Karragenan, Ksantan Sakız, Süt ve Peynir altı suyu bazlı Proteinler ve Polimerler yapışmaya ve topaklanma eğilimi olan Polimerler (Polimer Akrilik Asitler , Carbopol vb.)
 
Özel bir konfigürasyonda YTRON-ZC, tek geçişte çok yüksek katı içerikler için de uygundur. Örnek: Şeker şurubu ve çikolata kütlesi gibi yüksek viskoziteli sıvılardaki silikatlar ve bağlayıcılar.
 
Lütfen dikkat: Tek geçişte, uygulama özellikle hassas ürünler için hassastır. Çoklu geçişlerde bile, kesme hızı tekrarlanabilir.
Toz, YTRON ZC reaktör kafasının oluşturduğu güçlü negatif basınç tarafından emilir. Sıvı faza temas ettikten hemen sonra, tozlar anında ıslatılır ve iyice dağılır. Bu işlem, toz tamamen hidratlanmadan önce tamamlanır. Son derece kısa sürelerde makaslama kuvvetleri uygulandığı için süreç çok hassastır.
YTRON-ContiCone, kanıtlanmış YTRON-ZC toz dispersiyon teknolojisine dayanan yeni bir üründür. YTRON-ContiCone, kullanıcının "dozajlanmış" miktardaki katı malzemeyi ölçülü bir sıvı ürün akışına anında dağıtmasını sağlar.
Çok yönlü geniş kullanım alanlı, örn. her türlü, nişasta, süt proteinleri, MC, CMC, HPMC, guar, pektin, karbomerler hidrokolloitlerin sıvı içerisinde mükemmel dispersiyon sağlar.
Yüksek viskoziteli ürünler ve / veya yüksek miktarlarda toz girişi için YTRON-ZC ViscoTron. Bu kurulum, YTRON-ZC'nin kanıtlanmış teknolojisini, hem girişte hem de çıkışta bir pozitif deplasmanlı pompasıyla birleştirir.
Yüksek viskoziteli ürünler ve / veya yüksek miktarlarda toz girişi için YTRON-ZC ViscoTron. Bu kurulum, YTRON-ZC'nin kanıtlanmış teknolojisini, hem girişte hem de çıkışta bir pozitif deplasmanlı pompasıyla birleştirir.
© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön