Homojenizatör (Gıda, İlaç, Kimya ve Kozmetik) - Toztek Mühendislik Ltd.

Rusça
İçeriğe git
HOMOJENİZATÖR
YTRON Homojenizatörler
Bir veya daha fazla sıvı fazın yanı sıra, askıya alınmamış parçacıklar, rotor-stator sisteminden kuvvetli besleme akışıyla geçirilir. Homojenizatör, hat tipi ( InLine ) prensibi, kesme kuvvetlerinin tanımlanmış ve tekrarlanabilir bir uygulamasını etkiler.
Yuva genişliği parametreleri, kesme yuvalarının sayısı ve mesafesi, kullanılan rotor-stator-setleri sayısı, dönme hızı ve akış hızı, istenen dispersiyon veya homojenizasyon etkisi ile sonsuz olarak ayarlanabilir.
Geleneksel ‘’batch’’ işlemleri genellikle yeniden dolaşım gerektirir ve ürünlerin lokal olarak aşınmasına yol açar. Bu aynı zamanda partinin düzensiz muamele edilmesine de neden olur. Aksine, YTRON-Z Homojenizatör tek geçişte homojen ve tekrarlanabilir şekilde dağılmış bir ürün sağlar.
Geleneksel ‘’batch’’ işlemleri genellikle yeniden dolaşım gerektirir ve ürünlerin lokal olarak aşınmasına yol açar. Bu aynı zamanda partinin düzensiz muamele edilmesine de neden olur. Aksine, YTRON-Z tek geçişte homojen ve tekrarlanabilir şekilde dağılmış bir ürün sağlar.
Emülsifikasyon veya ıslak öğütme için Yüksek Kesme Inline Homojenizatör. Gıda, İlaç, Kimya ve Kozmetik Endüstrileri alanındaki pek çok uygulama için tipik bir çözüm, Yüksek Basınçlı Homojenizatör kullanılmasıdır. YTRON-ZHV, önemli bir katma değer sunar ve süreciniz için gerçek bir alternatif olabilir.
Gıda ve İlaç Endüstrileri alanındaki pek çok uygulama için tipik bir çözüm, YTRON-Z tek geçişte homojen ve tekrarlanabilir şekilde dağılmış bir ürün sağlar.
© 2008-2024 Toztek Mühendislik Makine Otomasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.
Tüm Hakları Saklıdır.
Şeyhli Mah. Ankara Cad. Vadi Sok. Aktürk Sanayi Dünyası No:6 A/50 Pendik - İSTANBUL
T: +90 216 567 70 03
F: +90 216 567 70 04
E: sales@toztek.com
İçeriğe dön